کمک رسان ایران Iran Assistance

شرکت کمک رسان ایران Iran Assistance sos با اتکا, به شبکه خدماتی گسترده خود در سراسر کشور شامل 35 شعبه و شبکه قراردادی با صدها بیمارستان، درمانگاه، مراکز تشخیصی، آزمایشگاه و کلینیک ‌های دندانپزشکی، ( که در صفحه لیست مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد با sos می توانید رویت نمایید) شریک مورد اعتمادی برای برون‌ سپاری خدمات بیمه های درمانی شرکت های بیمه به شمار می رود. شرکتهای بیمه با برون سپاری خدمات به بیمه گذاران درمانی خود از مزایای زیر برخوردار می‌ گردند:

خدمات کمک رسان ایران

درمان و امداد پزشکی

پزشک در منزل

خدمات بیمه دندانپزشکی Iran Assistance

کمک رسانی اتومبیل

خدمات بیمه مسافرت

خدمات آمبولانس

کمک رسانی حقوقی

کمک رسانی کامپیوتر

و غیره

تاکنون بیش از 11 شرکت از مجموع شرکت های بیمه خصوصی کشور از این خدمات استفاده نموده اند. شرکت کمک رسان ایران (Iran Assistance) در ارائه این رشته از خدمات از همراهی «مؤسسه ارزیابی درمانی کمک رسان هستی» که مؤسسه تخصصی ازریابی خسارت درمان با مجوز بیمه مرکزی است برخوردار می باشد.

کمک رسان ایران بیمه sos

نقش کمک ‌رسان در شرایط بیمه تکمیلی sos

کمک‌رسان‌ها امروزه با همکاری شرکت‌های بیمه به ارایه خدمات بیمه‌ای به بیمه‌ گزار کمک می‌کنند تا خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای را دریافت کنند. از آنجایی که یک شرکت کمک‌رسان، شرکت بیمه نیست حق فروش بیمه‌نامه را ندارد اما با همکاری شرکت‌های بیمه می‌تواند با حمایت از این شرکت‌ها در ارایه پوشش‌های بیمه‌ای برای بیمه‌ گزار مؤثر باشد.

شرکت‌ کمک‌رسان، شرکت بیمه نیست و نمی‌تواند بیمه صادر کنند اما با همکاری شرکت‌های بیمه از فعالیت آن‌ها حمایت می‌کنند.

تعهدات بیمه درمانی

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

بیمه تکمیلی sos

بیمه تکمیلی sos شرکت کمک رسان ایران

021-22229864

021-22229867

021-22758481

09353603834

میرداماد، میدان مادر، مجتمع اداری تجاری مریم، طبقه 2، واحد 1